Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

Posty: 279

Polacy za granicą

Bramki :Artura Sobiech, Jakuba Błaszczykowski oraz Mariusza Lewandowski

Anglia
Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn, 22 lata) – nie znalazł się w kadrze meczowej z powodu kontuzji. Arsenal Londyn wygrał 2:0 szlagierowe spotkanie z FC Liverpoolem.
Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn, 27 lat) – poza składem z powodu kontuzji.
Sławomir Peszko (Wolverhampton, 27 lat) - przebywał na murawie do 83. minuty w przegranym 1:3 spotkaniu z Cardiff City.
Tomasz Cywka (Barnsley FC, 24 lata, druga liga) – rozegrał 90 minut w wygranym 1:0 spotkaniu ligowym z Bristol City.
Tomasz Kuszczak (Brighton&Hove Albion, 30 lat) – golkiper rozegrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę w wygranym 3:1 spotkaniu z Burnley.
Radosław Majewski (Nottingham Forest, 25 lat) – wygrane 2:1 spotkanie z Charlton Athletic przesiedział na ławce rezerwowych.
Grzegorz Sandomierski (Blackburn Rovers, 22 lata) – poza kadrą meczową w zremisowanym 3:3 spotkaniu z Leeds United.

Belgia

Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela , 32 lata) – rozegrał pełne spotkanie w zremisowanym 2:2 spotkaniu z Genk.
Białoruś
Paweł Wojciechowski (FK Mińsk, 28 lat) – kolejne spotkanie FK Mińsk rozegrał dopiero 15 września.

Cypr

Arkadiusz Malarz (Ethnikos Ateny, 32 lata) – rozegrał 90 minut w przegranym 0:1 spotkaniu z Apollonem.

Grecja

Roger Guerreiro (AEK Ateny, 30 lat) – pojawił się na murawie w 32. minucie spotkania z Xanthi.
Mirosław Sznaucer (Veria, 33 lata) – rozegrał pełne spotkanie w przegranym 0:1 meczu z Panianiosem Ateny.

Hiszpania

Dariusz Dudka (Levante, 28 lat) – nie otrzymał szansy debiutu w wygranym 3:2 spotkaniu z Espanyolem Barcelona.
Damien Perquis (Betis Sevilla, 28 lat) –spotkanie z Atletico Madryt zostało przełożone na 26 września

Holandia

Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven, 25 lat) – rozegrał 90 minut w wygranym 5:1 spotkaniu z Twente Enschede.
Filip Kurto (Roda Kerkrade, 21 lat) – rozegrał pełne spotkanie w wygranym 3:0 spotkaniu z Willem II Tilburg.
Mateusz Prus (Roda Kerkrade, 22 lata) – całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.
Mikołaj Lebedyński (Roda Kerkrade, 21 lat) – poza kadrą meczową.

Litwa

Kamil Biliński (Żalgiris Wilno, 24 lata) – rozegrał 90 minut i zdobył bramkę w wygranym 3:0 spotkaniu z Dainavą.

Francja

Grzegorz Krychowiak (Stade Reims, 22 lata) – przebywał na murawie przez pełne 90 minut w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Toulouse.
Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux,27 lat) – przebywał na murawie do 78. minuty zremisowanego 1:1 spotkania z Niceą.

Niemcy

Robert Lewandowski (Borussia Dortmund, 23 lata) – przebywał na murawie przez 90 minut w zremisowanym 1:1 spotkaniu z FC Nurnberg.
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund, 26 lat) – przebywał na boisku do 79. minuty i zdobył bramkę na wagę remisu.
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund, 27 lat) – rozegrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę.
Artur Sobiech (Hannover 96, 22 lata) – przebywał na murawie do 70. minuty i rozegrał znakomite spotkanie. Były zawodnik zdobył dwie bramki i walnie przyczynił się do zwycięstwa 4:0 nad Wolfsburgiem.
Sebastian Tyrała (Greuther Furth, 24 lata) – wygrane 1:0 spotkanie z Mainz przesiedział na ławce rezerwowych.
Eugen Polański (Mainz, 26 lat) – pojawił się na murawie w 80 minucie przegranego 0:1 spotkania z Greuther Furth.
Grzegorz Wojtkowiak (TSV Monachium, 28 lat, druga liga) – rozegrał 90 minut w wygranym 3:0 spotkaniu z MSV Duisburg. Polski obrońca zaliczył w tym spotkaniu asystę.
Ariel Borysiuk (FC Kaiserslautern, 21 lat, druga liga) – rozegrał 90 minut wygranym 3:1 spotkaniu z Dynamo Drezno. Były zawodnik Legii Warszawa zaliczył asystę oraz został ukarany żółtą kartką.
Kacper Przybyłko (FC Koeln, 19 lat, druga liga) – pojawił się na murawie w 46. minucie przegranego 0:1 spotkania z Energie Cottbus.
Adam Matuszczyk (FC Koeln, 23 lata, druga liga) – z powodu kontuzji nie znalazł się w kadrze meczowej.

Portugalia

Paweł Kieszek (Vitoria Setubal, 28 lat) – zadebiutował w zremisowanym 0:0 spotkaniu z Barcelosem. Polak na murawie spędził pełne 90 minut.

Rosja

Maciej Rybus (Terek Grozny, 22 lata) – z powodu kontuzji nie zagrał w wygranym 2:1 spotkaniu z Rubinem Kazań.
Marcin Komorowski (Terek Grozny, 28 lat) – pauzował z powodu kartek.
Piotr Polczak (Terek Grozny, 25 lat) – rozegrał 90 minut, zaliczył asystę oraz otrzymał żółtą kartkę.

Rumunia

Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt, 28 Lat) – zadebiutował w nowym zespole. Szukała rozegrał 90 minut w wygranym 2:1 spotkaniu ligowym z Otelul Galati.

Szkocja

Radosław Cierzniak (Dundee United, 29 lat) – rozegrał pełne 90 minut w zremisowanym 0:0 spotkaniu z Saint Johnstone.
Łukasz Załuska (Celtic Glasgow, 30 lat) – zremisowane 2:2 spotkanie z Hibernianem przesiedział na ławce rezerwowych.

Turcja

Kamil Grosicki (Sivasspor, 24 lata) – pojawił się na boisku w 73. minucie zremisowanego 0:0 spotkania z Fenerbahce.
Marcin Robak (Mersin Idmanyurd, 29 lat) – poza kadrą zespołu w przegranym 1:3 meczu z Eskisehirsporem.
Patryk Małecki (Eskisehirspor, 24 lata) – wygrane 3:1 spotkanie z Mersinem Idmanyurd przesiedział na ławce rezerwowych.

Ukraina

Jakub Tosik (Karpaty Lwów, 25 lat) – poza składem zespołu w przegranym 0:1 spotkania z Metałurchem Donieck.
Mariusz Lewandowski (Sewastopol, 33 lata) – rozegrał 90 minut i zdobył bramkę na wagę zwycięstwa 1:0 nad Awanhardem Kramatorsk.

Włochy

Wojciech Pawłowski (Udinese Calcio, 19 lat) – poza kadrą meczową w przegranym 1:4 spotkaniu z Juventusem.
Piotr Zieliński (Udinese Calcio, 18 lat) – poza kadrą meczową.
Kamil Glik ( Torino, 24 lata) – rozegrał 90 minut w wygranym 3:0 spotkaniu z Pescarą Calcio.
Bartosz Salamon (Brescia Calcio, 21 lat) – rozegrał 90 minut w wygranym 2:0 spotkaniu z Juve Stabia.

Ostatnio zmieniony przez ELITTYPER dnia Pon 8:45, 03 Wrz 2012, w całości zmieniany 2 razy